Відкритий чемпіонат м.Біла Церква з волейболу серед дівчат 2004 року народження

|  16. 01. 2017

13-15 січня в спортивному залі КЗ БМР ДЮСШ «Юність» відбувся відкритий чемпіонат м.Біла Церква з волейболу серед дівчат 2004 року народження.

На урочистому відкритті учасників та гостей турніру привітали  начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради Валентина Коросько та депутат Білоцерківської міської ради Олена Шевченко.

У змаганнях взяли участь  7 команд з Києва, Канева, Коростеня, Калинівки (Вінницької області) та Білої Церкви. Місцеві команди  були представлені вихованками  ДЮСШ «Юність» та ДЮСШ-2.

За результатами змагань, трійка кращих  команд визначилась у такому складі:

1 місце-  м.Біла Церква (ДЮСШ «Юність»-1);

2 місце – м.Калинівка;

3 місце  -м.Коростень.

Кращим гравцем турніру визнана  Крістіна Батура  (ДЮСШ «Юність).

Команди  та гравці  були нагороджені кубками, медалями та дипломами від  відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради, а переможці  ще отримали  в подарунок волейбольну сітку від депутата міської ради Олени Шевченко.