Перспективи розвитку футболу в м. Біла Церква

|  13. 01. 2017

12 січня в м. Біла Церква відбулася робоча нарада з питань виконання заходів Програми розвитку футболу в м. Біла Церква на 2017 рік. Провів нараду керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський, який зауважив, що міська влада проводить ряд заходів щодо розвитку ветеранського, аматорського, дитячого та професійного футболу.

"Так, одним із  кроків підтримки було прийняття Програми розвитку футболу м. Біла Церква на 2016-2020рр. Дана Програма передбачає участь футбольних команд Білої Церкви в обласних змаганнях серед аматорів та всеукраїнських змаганнях серед команд юніорів (U-19)", - сказав Максим Свірський.

В ході наради присутніми було обговорено наступні питання:

- процес формування футбольних команд;

- затвердження тренерського складу;

- вирішення питань фінансування команд під час їх участі у змаганнях;

- консолідація міської влади та громадськості щодо розвитку футболу в м. Біла Церква та ін.

В заході взяли участь депутат міської ради Ігор Гейло, начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради Валентина Коросько, представник федерації футболу України - відповідальний за розвиток дитячо-юнацького футболу Валерій Золотухін та члени федерації футболу м. Біла Церква.