Засідання комісії з безпеки дорожнього руху – підведення підсумків роботи минулого року

|  12. 01. 2017

12 січня відбулося чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху, яке провів керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Максим Свірський.

«Головним завданням сьогоднішнього засідання є підведення підсумків роботи комісії з безпеки дорожнього руху за 2016 рік та визначення пріоритетних завдань на 2017 рік», - відмітив Максим Свірський.

В ході засідання присутні обговорили ряд питань, які виносилися на попередні засідання комісії та визначили основні проблемні питання, які в силу певних обставин не були вирішені та такі, які будуть розглядатися і вирішуватися в 2017 році. Зокрема, обладнання зупинок громадського транспорту електронними табло,створення в м. Біла Церква центру ситуаційної служби тощо.

На заході перед присутніми виступив представник Міністерства інфраструктури України В’ячеслав Міжерьов. Він проінформував присутніх членів комісії стосовно ряду новітніх європейських підходів щодо розроблення та реалізації проектів в галузі безпеки дорожнього руху. Так, ним було представлено комісії наступні проекти:

-         проект системи контролю на дорогах (визначення дефектів, повідомлення про них та процес їх усунення);

-         проект покращення інфраструктури безпеки і якості життя (розумний опорний стовп освітлення або автономна опора, як частина розумного міста; розумна зупинка; контроль ваги транспорту та ін.).

В’ячеслав Міжерьов звернув увагу членів комісії на те, що він має намір співпрацювати з міською владою в сфері реалізації ефективного проекту по безпеці в загальноосвітніх школах міста Біла Церква.

В заході взяли участь представники структурних підрозділів міської ради, Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області та представники ТОВ «Білоцерківське шляхо-експлуатаційне управління».