ЩОРІЧНА МІСЬКА ВИСТАВКА-КОНКУРС ТРАДИЦІЙНОГО ДЕКОРАТИВНО-ВЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА ТА НАРОДНИХ ПРОМИСЛІВ «КРАСА РУКАМИ МОЛОДИХ»

Дата :
2017-01-12

Запрошуємо до участі дітей та молодь віком від 11 до 35 років.

Роботи з вишивки, розпису, писанкарства, різьблення по дереву, лозоплетіння, гончарства, іграшка (обов’язково з елементами народної творчості) тощо приймаються з 20 лютого по 02 березня 2017 року за адресою: м. Біла Церква, Соборна площа,4, Білоцерківський краєзнавчий музей. Від одного учасника приймається не більше 3-х робіт.

Урочисте відкриття виставки та відзначення переможців відбудеться 09 березня о 15-00 год. в приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею.

Виставка триватиме до 29 березня.

Контактні телефони: 5-54-61 (краєзнавчий музей), 7-26-18, 6-67-31 (відділ у справах сім`ї та молоді).

Відділ у справах сім`ї та молоді
Білоцерківської міської ради

про  міську виставку-конкурс робіт молодих майстрів
традиційного декоративно-ужиткового мистецтва та народних промислів
«Краса руками молодих»

1. Загальні положення

Організаторами міської виставки-конкурсу робіт молодих майстрів традиційного декоративно - ужиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих» (далі - виставки-конкурсу)  є  відділ у справах сім¢ї та молоді Білоцерківської міської ради  та Білоцерківський краєзнавчий музей.

2. Мета та завдання

Виставка-конкурс проводиться з метою популяризації  українського народного художнього мистецтва, привернення уваги широкого кола молоді до можливості  продовження багатих народних традицій художнього мистецтва  України, збереження традицій і розвитку  народних національних промислів, активного використання художнього мистецтва у вирішенні завдань естетичного виховання молодого покоління та виявлення молодих майстрів.

3. Час та місце проведення

Виставка проводиться щорічно в березні – квітні в приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею.

В виставці-конкурсі беруть участь учні, студенти, вихованці загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів, шкіл  естетичного виховання,  народні клуби самодіяльних художників, творчі спілки та об`єднання, а також окремі майстри віком від 11 до 35 років тощо.

5. Умови участі у виставці-конкурсі.

5.1. На виставку-конкурс приймаються роботи по всіх видах традиційного художнього мистецтва та народних промислів: вишивка, розпис, писанкарство, різьба по дереву, лозоплетіння, гончарство, іграшка  (обов¢язково з елементами народної творчості) тощо.

5.2..Кожен учасник може представити в оргкомітет до 3-х робіт. Роботи повинні бути авторськими, виконаними в техніці традиційного художнього мистецтва та народних промислів.

5.3. До виробу повинна бути міцно прикріплена картка з наступними відомостями: назва роботи, прізвище, ім¢я та по батькові (без скорочень), вік виконавця, назва закладу (якщо автор надає роботу в складі колекції робіт від якогось закладу, наприклад, школи, СПТУ, ВНЗ тощо),   а також ім¢я педагога, під керівництвом якого учень займається даним видом мистецтва. Якщо робота подається окремим майстром, потрібно вказати точну поштову адресу автора або номер домашнього телефону.

5.4. Роботи подаються для конкурсного відбору та оформлення в період з 1 по 10 березня поточного року за адресою: м. Біла Церква, Соборна площа,4. Білоцерківський краєзнавчий музей.

5.5. Всі представлені  на виставку-конкурс роботи повертаються авторам. Білоцерківський краєзнавчий музей несе відповідальність за збереження робіт під час їх перебування на виставці.

5.6. Для більш кваліфікованого відбору для участі в міській виставці оргкомітет пропонує проведення попередніх «відбіркових» виставок на місцях.

6. Підведення підсумків та нагородження

6.1. Для кваліфікаційного  розгляду робіт та визначення переможців виставки-конкурсу  створюється журі в складі професійних художників та педагогів-фахівців в галузі традиційного мистецтва та народних промислів.

6.2. Роботи учасників розглядаються за такими віковими категоріями:

від 11 до 13 років

від 14 до 16 років

від 17 до 19 років

від 20 до 35 років

6.2. Журі визначає володаря Гран-прі виставки-конкурсу,  три кращі роботи в кожній віковій категорії (з урахуванням видів традиційного художнього мистецтва та народних промислів).

6.4. Журі має право визначати не всі призові місця, не присуджувати Гран-при, встановлювати спеціальні призи.

6.5. Переможці виставки-конкурсу нагороджуються дипломами відділу у справах сім¢ї та молоді Білоцерківської міської ради та цінними подарунками.

7. Фінансування.

Фінансування виставки-конкурсу здійснюється за рахунок коштів відділу у справах сім¢ї та молоді Білоцерківської міської ради, благодійних коштів, інших надходжень, не заборонених чинним законодавством.