Біла Церква відзначила 25-річчя Дня Збройних Сил України

|  05. 12. 2016

05 грудня 2016 року у місті Біла Церква відбулася офіційна частина відзначення 25-річчя Дня Збройних Сил України в приміщенні Київського обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського.

Свято мужності та відваги розпочали вшануванням пам’яті загиблих солдатів хвилиною мовчання. Згодом ведучий оголосив список осіб, яким випала честь покласти квіти до памятника Вічного вогню та до памятних стендів із портретами героїв загиблих у зоні АТО, наших земляків та Героїв Небесної Сотні.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого присутніх привітала зі святом його заступник Ольга Настіна: «В першу чергу – повертайтесь. Повертайтесь живими та неушкодженими. І найголовніше, з усіх бойових і учбових завдань повертайтесь живими і з перемогою». Ольга Іванівна також вручила подяки ряду військовослужбовців ЗСУ від Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету за зразкове виконання службових обов’язків, високу професійність, активну громадянську позицію та з нагоди 25-ї річниці створення Збройних Сил України.

Наприкінці урочистої частини ведучий запросив до привітального слова військового комісара, полковника Ігора Богданевича. Той, в свою чергу, висловив подяку військовослужбовцям за їхню відданість Батьківщині. «Зараз багато наших хлопців знаходяться на передовій, на фронті, і завдяки їм ми можемо з вами зараз спокійно святкувати 25-ту річницю Збройних Сил України», - підсумував він.

Указом Президента України №310 від 23 липня 2016 року, за мужність та героїзм, проявлені під час проходження військової служби в зоні АТО було нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни» військовослужбовця військової частини «Польова пошта» В2830 Олександра Давиденко.

Указом Президента України №386 від 6 вересня 2016 року, за мужність та героїзм, проявлені під час проходження військової служби в зоні АТО було нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни» молодшого сержанта військовослужбовця військової частини «Польова пошта» В0849, 72 ОМБР, Миколу Гніушевича.

Указом Президента України №345 від 22 серпня 2016 року, за мужність та героїзм, проявлені під час проходження військової служби в зоні АТО було нагороджено медаллю «Захисника Вітчизни» солдата військовослужбовця військової частини «Польова пошта» В4742 Андрія Косічкіна.

На завершення артисти театру також привітали присутніх зі святом, і в якості подарунку показали виставу «Сватання на Гончарівці».