ЗВІТ про базове відстеження проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги»

Дата :
2016-12-02

1. Загальні відомості про регуляторний акт:

Проект рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги».

2. Виконавець заходів з відстеження: комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг».

3. Цілі прийняття регуляторного акту: Метою прийняття рішення є приведення тарифів на ритуальні послуги до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням інтересів населення та відшкодування фактичних витрат підприємства, які відповідають діючим нормативно-правовим і законодавчим актам України.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 01.11.2016 р. по 30.11.2016 р.

5. Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання результатів базового обстеження: для проведення базового відстеження використовувався статистичний метод (дані бухгалтерського обліку).

7. Дані та припущення на основі яких здійснено відстеження результативності, а також способи їх одержання: даними на основі яких відстежується результативність регуляторного акту є дані бухгалтерського обліку, дані щодо виконання  робіт по договорам  УЖКГ з  КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг», дані державної статистичної звітності.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

Показники

Один. виміру

Середньомісячний показник напередодні прийняття регуляторного акту станом
на 01.11.2016 р.

Середньомісячний показник через рік після його прийняття станом на листопад
2017 р.
( прогноз)

1.

Надано послуг з поховання

150

2.