Дата :
2016-12-02

1. Загальна  інформація про регуляторний акт:

Рішення  виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  від  13 жовтня 2015 року .№378 «Про затвердження  вартості  послуг по приватизації державних квартир (будинків)».

2. Виконавець заходів з відстеження: комунальне підприємство Білоцерківської міської ради Служба приватизації  державного фонду.

3. Цілі прийняття регуляторного акту:

- забезпечення якісного обслуговування громадян при оформленні приватизації житла;

-  встановлення економічно обгрунтованого тарифу на послуги по оформленню документів на приватизацію житла.

4. Строк  виконання  заходів  з  відстеження: з 01.11.2016 року по 25.11.2016 року.

5. Тип  відстеження: повторне.

6. Метод  одержання  результатів  відстеження : для проведення  повторного відстеження  використовувався  статистичний метод.

7. Дані та  припущення, на  основі  яких  відстежувалась  результативність,  а  також  способи  одержання  даних: для  визначення  кількісного  значення  показників  результативності  використовувались  дані  комунального  підприємства  БМР  Служба

приватизації  державного  житлового  фонду: книги  обліку  заяв,  книга  обліку  видачі  свідоцтв, книга  обліку  дублікатів, бухгалтерська  звітність  підприємства.

8. Кількісні  значення  показників  результативності регуляторного акта:

№  з/п

Показники результативності

Одиниця

виміру

2015 рік

2016 рік

11 міс.

2017 рік

(прогн.)

1.

Кількість виданих  свідоцтв на право власності згідно поданих заяв

од.

0,2

1.5

1,0

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновки та рекомендації):

Протягом  виконання  заходів  з відстеження  результативності  цього  регуляторного  акту  скарги  на неналежне  або неякісне  виконання  послуг  не  надходили.

На  підставі  значень  показників  результативності регуляторного акта, отриманих в процесі  повторного  відстеження  результативності  рішення  виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  від  13 жовтня 2015 року .№378 «Про затвердження  вартості  послуг по приватизації державних квартир (будинків)»,  можна  зробити  висновок про те, що в цілому  впровадження цього  регуляторного акту привело до досягнення  визначених цілей. Рішення виконавчого комітету на даний час не потребує внесення змін та доповнень.

Міський голова                                                                         Г.А. Дикий