Про схему руху автобусного маршруту № 7

Дата :
2016-12-02

Шановні  мешканці  міста!

Відповідно  до  рішення виконавчого комітету Білоцерківської  міської  ради від 29 листопада 2016 р. № 501 «Про укладання договрів  з  автомобільними  перевізниками» з 10  грудня 2016 р. автобусний маршрут № 7 «Міська  лікарня №2 - 4-й мікрорайон» буде  пролягати:  вул. Семашка - б-р .Олександрійський – вул. В’ячеслава Чорновола –вул.Івана Мазепи- вул. Брестська – вул. Привокзальна–вул. Олеся Гончара – б-р  Олександріївський – вул. Героїв Небесної Сотні – вул. Логінова - вул. Першотравнева -  вул. Ярослава Мудрого – вул. Осипенка – вул. Івана Кожедуба – вул. Героїв Крут – бул. Княгині Ольги.

та у  зворотньому  напрямку :

бул. Княгині Ольги  – вул. Івана Кожедуба - вул. Осипенка - вул. Ярослава Мудрого - вул.Г.Ковбасюка - вул. Героїв Небесної Сотні - вул. Б.Хмельницького - б-р  Олександріївський – О.Гончара - вул. Привокзальна – вул. Фастівська - вул.  Офіцерська - вул.В.Черновола - б-р  Олександріївський – вул. Семашка.

Виконавчий  комітет  міської  ради