Черговий прийом громадян міським головою

|  20. 10. 2016

19 жовтня відбувся черговий прийом громадян міським головою Геннадієм Диким. На прийом було записано 24 особи.

Найактуальнішими були питання, що безпосередньо стосувались  опалювального сезону – дозволів на встановлення індивідуального опалення, температурного режиму у квартирах, оплати за теплопостачання та встановлення  лічильників.

Також  неодноразово піднімалося питання про ремонт доріг і прибудинкових територій, що не входять в цьогорічний затверджений план.

Мешканцями була зауважена проблема забезпечення пандусами  будинків для зручності пересування людей з особливими потребами.

На цей прийом до міського голови прийшли не лише з громадськими та особистими питаннями, але й була внесена пропозиція по раціоналізації використання енергетичних ресурсів  в Білій Церкві.

По всим питанням громадянам були надані пояснення.  Службам та керівникам відповідних управлінь дані доручення щодо вирішення питань в найшвидші строки.

Нагадуємо що особистий прийом громадян міським головою проводиться кожну першу і третю середу місяця за адресою м Біла Церква, Торгова площа,6.

Записатися на прийом можна у відділі звернень громадян або попередньо зателефонувавши за номером  5-36-64