Засідання робочої групи по опрацюванню комплексної схеми руху громадського транспорту міста

|  19. 10. 2016

18 жовтня в м. Біла Церква відбулося засідання робочої групи по опрацюванню зауважень та пропозицій до комплексної схеми руху громадського транспорту міста. Провів засідання керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

В ході засідання присутніми було обговорені такі питання:

- забезпечення комфортних умов перевезення пасажирів та збільшення  пасажиромісткості  громадського транспорту;

- забезпечення зручних та альтернативних варіантів руху тролейбусів, а також облаштування додаткових смуг руху на дорогам міста;

- місця зупинок та відправки пасажирських транспортних засобів – пл. Волі, масив Леваневського, район «Критий ринок», автостанція по вул. Куценка;

- перспективи облаштування автостанції міжміського перевезення;

В заході взяли участь керівники структурних підрозділів міської ради, директор КП БМР «Тролейбусне управління» Руслан Степанський та представники Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної  поліції України в Київській області.