УВАГА!!! СКАЗ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ

Дата :
2016-10-18

У зв'язку із підтвердженням діагноз на сказ у білки,протокольним рішенням позачергового засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді від 18 жовтня 2016 року № 3, були введені карантинні обмеження на  частину території міста Біла Церква, яка обмежена вул. Семашко, лівий берег р. Рось (від вул. Семашко до вул. Дружба), вул. Дружби (від р. Рось до бул. Олександрійський), частина бул. Олександрійський ( будинки з непарними номерами від вул. Дружба до вул. Семашко).

1.До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території міста: забороняється проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаної вище зони собак, котів, пушних і диких тварин.

2.Власникам тварин, керiвникам підприємств, організацій, установ міста незалежно вiд форми власності:

- обов'язково доставляти собак та котiв (інших тварин сприйнятливих до сказу) в установи ветеринарної медицини для клiнiчного огляду i профілактичного щеплення проти сказу м’ясоїдних. Дотримуватись діючих Правил утримання собак та котів у місті Біла Церква, затверджених рішенням Білоцерківської міської ради від 29.10.2009 № 1157. Для охорони територій підприємств, організацій, установ тощо використовувати лише вакцинованих проти сказу собак;

- про випадки невластивої поведінки сприйнятливих до сказу тварин або у разі виявлення їх трупів повідомляти Білоцерківську міську державну лікарню ветеринарної медицини (м. Біла Церква, вул. Товарна, 27.Телефон: (04563) 6-52-05. Факс: (04563) 6-10-23.).