Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

|  30. 09. 2016

Сьогодні, в м.Біла Церква в залі ДЮСШ «Богатир» відбулося урочисте відкриття всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби «Дружба», присвяченого видатним борцям та тренерам України.

У турнірі братимуть участь 160 борців, що представляють шість областей України, а саме: Київську, Донецьку, Одеську, Вінницьку, Житомирську  та Рівненську.  Загалом близько тридцяти команд.

В ході урочистостей були представлені члени організаційного комітету та почесні гості змагань.

Керуючий справами виконкому міської ради Максим Свірський привітав учасників з відкриттям змагань, зазначив важливість розвитку спорту в Білій Церкві й Україні та побажав досягнень і перемог.

В заході  також взяли участь начальник відділу з питань фізкультури та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько, а також партнери та меценати заходу.