У Білій Церкві, найближчим часом, стартує дитячий літературний конкурс ПероДактиль 2016

|  30. 09. 2016

30 вересня відбулася робоча нарада з питань організації та проведення в м. Біла Церква дитячого літературного конкурсу ПероДактиль 2016.

Провів нараду керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський. Він відмітив, що проведення в місті подібних літературних конкурсів є досить важливим. Біла Церква  це культурне, інтелігентне та освічене місто, яке має великий потенціал та ресурс для втілення в дію такого проекту.

«Літературний конкурс ПероДактиль 2016 створюється за ініціативи активної громадськості міста. Я переконаний, що він стане брендовим проектом Білої Церкви», - зазначив Максим Свірський.

В ході заходу виступила керівник проекту Ірина Кузьменко. Вона поінформувала присутніх про механізм проведення даного конкурсу. Зокрема, розповіла, що учасниками ПероДактиль 2016 можуть стати діти віком від 8 до 16 років, які люблять фантазувати, складають вірші або пишуть статті до шкільної газети. Також, Ірина Кузьменко  відмітила, що в нашому місті є ряд літературних студій, які могли б долучитися до участі у цьому  проекті.

«Літературний конкурс ПероДактиль 2016 планується проводитись на всеукраїнському рівні,  на переможців чекають цінні призи та перша публікація їх робіт. Оцінку творів буде проводити професійне журі», - сказала керівник проекту.

В заході взяли участь представники ряду управлінь і відділів міської ради.