Марафон має пройти на найвищому рівні

|  28. 09. 2016

28 вересня, під головуванням керуючого справами виконавчого комітету  міської ради Максима Свірського відбулось чергове засідання організаційного комітету  по проведенню відкритого чемпіонату України з марафонського бігу та ХІІІ Білоцерківського марафону.

В його роботі взяли участь представники  служб, які  задіяні  в організації та проведенні заходу змагань, адже  цей пробіг включений в календар міжнародної асоціації марафонів і пробігів AIMS,  а значить до нього прикута увага не лише спортивної громадськості Київщини,України, а й  міжнародних організацій. Минулого року в списку кращих європейських результатів у чоловіків European Top 30 2015, найбільш представленими  виявилися Берлінський і Франкфуртський марафони, а Білоцерківський марафон  став третім, розділивши це місце зі знаменитим Лондонським марафоном. Тому було підкреслено, що цьогорічні старти повинні бути організовані й проведені на високому  рівні , як  для спортсменів та вболівальників так і для пересічних  білоцерківців. Для цього проведена велика  інформаційна робота в засобах масової інформації,  а також є взаєморозуміння з міським відділом поліції,  підприємствами – перевізниками, медичними службами,  управлінням ЖКХ.

В змаганнях за програмою Білоцерківського марафону за попередніми підрахунками візьме участь близько 1500 тис. учасників  віком 1 до 75 років.

Ще раз нагадуємо, що ХІІI міжнародний «Білоцерківський марафон» стартує 02 жовтня  о 10. 00  від центрального входу дендропарку «Олександрія» .