Аллу Степуру нагороджено

|  27. 09. 2016

27 вересня від імені міського голови Геннадія Дикого, керуючий справами виконавчого комітету Максим Свірський привітав з ювілеєм директора Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну Аллу Степуру та вручив  нагрудний знак  «За заслуги перед містом». Алла Степура є заслуженим працівником освіти, відмінником служби побуту України, членом Золотого фонду м. Білої Церкви.

Майже 40 років віддала ювілярка закладу, пройшовши всі щаблинки: від майстра виробничого навчання, викладача, заступника директора та директора, майже чверть століття очолюючи один із найкращих професійно-технічних навчальних закладів Київської області й України.

Під керівництвом Степури А.О. заклад змінив свій статус від професійно-технічного училища, до вищого професійного училища, а в 2004 році був реорганізований в Білоцерківський коледж сервісу та дизайну. В навчальному закладі створена хороша матеріальна база, сформований якісний склад педагогічного колективу. Значно оновлена навчальна база кабінетів, лабораторій сучасним обладнанням та комп’ютерною технікою, що дало змогу розпочати підготовку молодших спеціалістів за трьома новими напрямками.

Крім того, Степура А.О. є автором двох підручників з грифом Міністерства освіти і науки України для підготовки фахівців швейного профілю в навчальних закладах профтехучилищ. Статті, в яких викладено досвід роботи колективу, друкуються на сторінках державних і обласних педагогічних видань. Степура А.О. є членом колегії Київського обласного управління освіти і науки, членом експертної ради професійної освіти ДАК Міністерства освіти і науки України, головою ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів  акредитації Київської області.

Керуючий справами висловив слова подяки ювілярці за особливі заслуги перед містом, вагомий внесок в його соціально-економічний, культурно-освітній та духовний розвиток та побажав міцного здоров’я та натхнення.

Алла Степура також отримала вітання від представника управління освіти та науки Білоцерківської міської ради, депутата міської  ради, колег, колективу та студентів закладу.