Термінова нарада щодо тимчасового обмеження споживання газу

|  23. 09. 2016

23 вересня в м.Біла Цекрва відбулася термінова нарада з приводу аварійної  ситуації, що сталася на магістральному газопроводі високого тиску Боярського лінійного виробничого управління магістральних трубопроводів, яку провів заступник міського голови Сергій Пахольчук.

В ході заходу начальник Білоцерківської філії ПАТ «Київоблгаз» Ігор Савєльєв поінформував присутніх, що 26 вересня 2016 року з 8.00 до 20.00  будуть проводитися  роботи по ліквідації аварії на магістральному газопроводі високого тиску Боярського ЛВУ МТ.

Він звернувся до керівників  підприємств з вимогою припинити споживання природного газу в означений період. У разі невиконання вимоги газопостачання буде відключатися примусово.

Ігор Савєльєв також звернувся до мешканців Білої Церкви та Білоцерківського району, які споживають газ із даного газопроводу, з проханням максимально зменшити використання природного газу для опалення та підігріву гарячої води з 8.00 до 20.00 26 вересня ц.р..

Заходи по зменшенню споживання природного газу дозволять не допустити зниження тиску в міських газопроводах на час проведення ремонтних робіт. В іншому випадку, в разі зниження тиску, буде відбуватися поступове відключення мікрорайонів міста від газопостачання і це матиме серйозні наслідки, оскільки подальший запуск газу може затягтися на невизначений період.

Заступник міського голови Сергій Пахольчук  також акцентував увагу, що зменшення споживання природного газу може привести до збільшення використання електроенергії. Це може потягнути за собою перенавантаження електромереж. Він звернувся до присутніх та мешканців з проханням із розумінням поставитися до ситуації, що виникла та виважено підходити до використання електроенергії.

В нараді взяли участь представники підприємств, установ і організацій різних форм власності міста Біла Церква та району, керівники підприємств-надавачів житлово-комунальних послу, журналісти місцевих ЗМІ.