Недобросовісно виконав – кошти не отримав

|  20. 09. 2016

У цьому році розпочато та виконується великий об’єм робіт щодо ремонту  та реконструкції міський доріг, тротуарів, міжбудинкових проїздів тощо, про  що неодноразово розповідалося та повідомлялося.  Дані роботи проводилися різними підрядними організаціями у різний період , але якість та строки  виконання робіт завжди були та є на контролі у міського голови.

Наприклад, у відділу капітального будівництва міської ради, який є розпорядником бюджетних коштів та інженера з технічного нагляду  комунальної установи  БМР «Інспекція з благоустрою» уже неодноразово виникали питання до якості робіт, які проводяться  в районі Будинку органної та камерної   музики та  Площі волі (зі сторони БНАУ ). Ними було надіслано ряд усних та письмових звернень до підрядника з вимогами щодо усунення здійснених недоліків і подальшого дотримання технологічних вимог. Проте, організація-виконавець не зважали на зауваження, тому, відділом капітального будівництва міської ради було прийнято рішення розірвати угоду  з даним підрядником та залучити іншого.

20 вересня міський голова Геннадій Дикий черговий раз відвідав дану ділянку та оглянув, як зараз ведуться роботи. Особисто  навівши приклад,  він акцентував увагу, що руками, без жодних перешкод можна вийняти гранітну бруківку із загального ряду, оскільки вона зовсім не була закріплена.

«Цей приклад доводить, що підрядник вкладав бруківку не дотримуючись жодних технологічних вимог. Тут зовсім не використано, навіть, цементу, а сам пісок, не може належно утримувати камінь»,- зазначив міський голова.

Начальник відділу капітального будівництва міської ради Людмила Денисова наголосила, що кошти за ці роботи не будуть виплачені недобросовісному підряднику. «Наразі, угоду з ними розірвано та підписано договір із іншою організацією», - відмітила вона.

Крім того, як зазначив інженер з технічного нагляду  КП «Інспекція з благоустрою» Ігор Біушкін, якість самої  бруківки, яку використовував  даний підрядник також є сумнівною.

Геннадій Дикий  наголосив, що вся неякісно вкладена бруківка буде демонтована, закуплена нова  та вкладена заново із дотриманням вимог.

В ході заходу міський голова також надав пояснення щодо  гранітного бордюрного каменю, який встановлений на ділянці тротуару біля БНАУ: «Якісно покласти тротуарну плитку до старого бордюрного каменю неможливо, його потрібно знімати. Оскільки на даному проміжку був встановлений гранітний бордюр , який є надзвичайно довговічним, було прийнято рішення не викидати його після демонтажу, а спеціально обрізати поверхню і знов встановити. Що і було зроблено. Зараз його монтаж та подальше укладення плитки проводитиме новий підрядник ».

Цього ж дня міський голова також побував на березі р.Рось, де оглянув хід та якість проведення будівництва першої черги набережної.