Безпечні та комфортні умови навчання в м. Біла Церква

|  30. 08. 2016

29 серпня відбулася традиційна прес-конференція міського голови Геннадія Дикого для представників міських ЗМІ, в ході якої він поінформував про низку заходів, які здійснює  міська влада щодо підготовки освітньо -навчальних закладів міста до нового навчального року.

Зокрема,  Геннадій Дикий поінформував , що 1 вересня розпочинається особливий період для всіх мешканців - новий навчальний рік. До навчальних закладів міста  ідуть на навчання 7, 5 тисяч дошкільнят та 19, 5 тисяч учнів, з яких близько 2100 першокласників. Робота загальноосвітніх навчальних закладів уже розпочалася.

Міський голова  зазначив:  «Визначено ряд пріоритетних завдань на новий 2016/2017 навчальний  рік. Всі зусилля  були спрямовані на створення належних умов для навчання та виховання дітей в навчальних закладах, мова йде як про дошкільні, загальноосвітні, так і про позашкільні навчальні заклади. Була поставлена задача  створити  безпечні  та комфортні умови перебування дітей в закладах. Ми нарешті вирішили питання харчування, виділили більше коштів на проведення ремонтних робіт».

В ході прес-конференції Геннадій Дикий проінформував присутніх щодо проведених ремонтних робіт в освітніх закладах:

-         з метою доведення до норми рівень штучного освітлення в навчальних кабінетах  проведено ремонт освітлення.

-          здійснено заміну вікон для забезпечити нормальний режим освітлення,  провітрювання, а також температурний режим в навчальних закладах; проведено капітальний  ремонт покрівель.

-         виконано капітальні, косметичні ремонти спортивних зал, спортивних майданчиків.

-          на території окремих шкіл розпочалися роботи по облаштуванню  стадіонів зі штучним покриттям.

Міський голова зауважив, що організовано заходи з  гарячого харчування в школах для дітей пільгових категорій: діти сироти, напівсироти, малозабезпечені, інваліди, діти учасників бойових дій (1- 11 класи).

«Для інших дітей є можливість харчування за кошти батьків. Вже проведено тендери, заключні угоди з постачальниками, у штат прийняті відповідні працівники. З 1 вересня ц.р. буде забезпечене повноцінне харчування учнів в школах», - зазначив Геннадій Дикий.

Також, міський голова зупинився на питанні перевезення дітей шкільного віку в громадському транспорті. «На рівні договорів з перевізниками  визначено , що як на  електротранспорті  так  і на приватних пасажирських автобусах для дітей  1-4 класів  в робочі дні проїзд безкоштовний, для дітей інших вікових категорій 50% від вартості проїзду».

Під час прес-конференції міський голова проінформував про низку робіт, які проводяться в місті з метою безпеки школярів-пішоходів. Зокрема, він зупинився на тих об’єктах, де  вже були проведені відповідні роботи та ще плануються. Так, проводяться роботи по завершенню нанесення  розмітки доріг, пішохідних переходів, встановлення знаків. Встановлено світлофор на перехресті вулЛеваневського – Заводська, передбачено встановлення ще декількох нових світлофорів на найбільш небезпечних ділянках дороги.

Геннадій Дикий, під час прес-конференції, зупинився на питанні оплати праці освітян. «Всі виплати і надбавки педагогам, які передбачені чинним законодавством здійснюються в повній мірі. В ц.р. закладені і будуть виплачені кошти по статті 57 «За сумлінну працю». Крім того, здійснено виплати непедагогічним працівникам (технічним працівникам) 100% допомоги на оздоровлення,  які до цього року  не виплачувалися», - проінформував міський голова.

Міський голова, надав відповіді на питання представників місцевих ЗМІ, що стосуються: безпеки та благоустрою міста Біла Церква, роботи комунальних підприємств та ЖЕКів, руху громадського транспорту по новим маршрутам, нарахування субсидій та ін.