Засідання комісії з безпеки дорожнього руху

|  26. 08. 2016

25 серпня відбулося чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху, яке проводив  керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

В ході заходу було обговорено виконання ряду протокольних доручень, які надавалися управлінням та відділам на попередньому засіданні комісії. Одним із головних та актуальних питань було питання забезпечення безпеки дорожнього руху біля навчальних закладів міста.

Зокрема, заступник міського голови Сергій Пахольчук проінформував присутніх про роботу управління житлово-комунального господарства  з  укладання договорів щодо виконання робіт по забезпеченню безпеки руху біля закладів освіти.

Комісією було розглянуто пропозиції та варіанти щодо обмеження руху по шляхопроводу  над залізницею ( «Горбатий» міст), що дозволить зберегти конструкцію  «Горбатого» мосту.

Під час засідання виступив Максим Свірський, який зазначив, що в місті є багато аварійно-небезпечних ділянок. Так, нещодавно, по вул. Куценка, 3А (район Центрального ринку) відбулася дорожньо-транспортна пригода. Основною її причиною стала торгівля овочами та фруктами на проїжджій частині, погана оглядовість та відсутність розмітки.

«З метою оптимізації роботи та організації безпечних умов руху в місті наша комісія  зустрічається щотижня. Проте, вважаю за необхідне, організовувати в майбутньому виїзні засідання комісії на найбільш проблемних місцях Білої Церкви», - відмітив керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

Також, комісією обговорено та надано пропозиції і доручення відповідним управлінням та відділам міської ради стосовно:

-підготовки матеріалів та забезпечення висвітлення в ЗМІ інформації щодо обмеження руху по шляхопроводу  над залізницею ( «Горбатий» міст);

- залучення громадських організацій з метою безпеки руху та паркування в місті;

В заході взяли участь члени комісії з безпеки дорожнього руху, представники управлінь та відділів міської ради,  громадськість.