Святкування Дня Незалежності

|  25. 08. 2016

24 серпня 2016 року до Дня Незалежності України на Торговій площі відбулась святкова програма за участю творчих колективів міста «З Україною в серці».

Родзинкою свята став VII Білоцерківський парад вишиванок  , в якому взяли участь загальноосвітні школи міста. Переможцями стали Білоцерківська гімназія №1, загальноосвітня школа №4 та спеціалізована природничо-математична школа №16, яким було вручено дипломи та квитки до музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського. Школа №17 отримала приз глядацьких симпатій. Глядачам були представлені автентичні сорочки яким більше 100 років. Всі школи підготували цікаві та оригінальні презентації вишиванок. На сцені глядачів розважали піснями та танцями учні шкіл естетичного виховання, представники клубів за місцем проживання центру «Дивосвіт», ГО «Народна ліга гумору», вокальний ансамбль Білоцерківського національного аграрного університету та ін.

Відеосюжет про святкування дивіться тут

Учасники ходи взяли участь у відкритті меморіальної дошки Гетьману України Івану Мазепі на будинку за адресою: вул.Я.Мудрого,11.

В організації заходів взяв участь міський осередок ВМГО «Молода просвіта».

Відбулись міські змагання зі стрітворкауту (МВП ВГО «Стріт Воркаут Україна») та спортивний фестиваль фітнесу та спорту «Sport Forma Fest», в рамках якого було проведено майстер класи та конкурси. Переможці та учасники отримали призи та подарунки.

На заходах були присутні міський голова Геннадій Дикий, секретар міської ради Борис Смуток, депутати та члени виконкому міської ради, учнівська молодь та громадськысть міста.