До уваги керівників підприємств!

Дата :
2016-08-19

Інформуємо Вас про запрошення українським компаніям взяти участь у 14-му Міжнародному салоні громадських робіт – SITR 2016, який проходитиме в м. Алжир (Республіка Алжир), у Палаці експозицій (Palais des ExpositionsPins Maritimes Alger) з 23 по 27 листопада 2016 року.

Головним призначенням цього міжнародного заходу є зміцнення економічних зв’язків і створення можливостей для обміну досвідом міх країнами-учасниками.

Сектори діяльності, які будуть представлені на виставці:

-         базові структурні роботи та технічне обладнання;

-         види робіт з ремонту доріг;

-         дорожнє обладнання, дорожні знаки, панно для аеропортів та морських портів;

-         заходи з підготовки та перевірки художнього оформлення та будівельних матеріалів;

-         роботи з підйому та монтажу;

-         засоби та обладнання майстерень для громадських робіт;

-         топографія, заходи контролю та нагляду за якістю матеріалів;

-         інженерні роботи, дослідження і розвиток, захист і контроль;

-         інформаційні системи, системи комунікацій та нові технології;

-         державні установи, освітні заклади та професійні організації;

-         майстерні зі встановлення обладнання.

Детальнішу інформацію щодо Міжнародного салону можна отримати на веб-сайті Алжирського підприємства з виставкової діяльності SAFEXwww.safex.dz.