Щорічний конкурс дитячої творчості

На прочатку cерпня 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбулося урочисте відзначення переможців і учасників виставки-конкурсу дитячого малюнку та виробів декоративно-прикладного мистецтва серед дітей працівників управління «Краса власними руками», яка проводилася з метою популяризації  українського народного художнього мистецтва, розвитку дитячої творчості, естетичного виховання молодого покоління.

Відкриваючи виставку-конкурс, начальник управління В. І. Дебольська привітала всіх присутніх зі святом творчості і краси, відмітила майстерність учасників конкурсу, їх талант, невтомність рук та душі, щиру любов до рідного краю, побажала їм і в подальшому натхнення та нових успіхів.

15 дітей віком від 3-ох до 15-ти років представили 28 робіт з малювання, вишивки, плетіння гачком, бісероплетіння, аплікації, тощо.  І місце в номінації «дитячий малюнок»  присуджено Телегей Іллі, ІІ місце – Фурс Святославу, ІІІ місце – Маціпурі Марії. В номінації «декоративно-прикладне мистецтво» - І місце - Бублик Анастасія, ІІ місце – Погорєлова Анастасія, ІІІ місце – Ярчевський Іван. Переможці виставки-конкурсу були відзначені дипломами управління, солодощами та подарунками. Не залишилися поза увагою і учасники конкурсу – подарунки прийшлися до душі всім.

Кращі роботи переможців і учасників конкурсу будуть направлені до головного управління Пенсійного фонду України у Київській області для подальшої участі у фіналі.

Наприкінці урочистостей було організовано флеш-моб, що необхідно знати з молоду про  майбутню пенсію.

У цей день також були відзначені і працівники управління, які також взяли активну участь у фестивалі талантів в номінації «декоративно-прикладне мистецтво».

Голова профспілки       Т.Г. Маландій