Роз′яснення щодо розбудови пенсійної системи – в трудові колективи

16 серпня 2016 року спеціалістами відділу контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області була проведена  зустріч з бухгалтерами ПРАТ «РОСАВА», де докладно розповіли про зміст реформи системи пенсійного забезпечення, запровадження професійної пенсійної системи для окремих професій, про розвиток недержавного пенсійного забезпечення. Багато питань було щодо поняття «страхового стажу», його впливу на розмір пенсії та де знаходяться дані про його сплату.

Працівники управління розповіли про роботу веб-порталу Пенсійного фонду України де кожен працівник чи пенсіонер зможе самостійно контролювати, як суму нарахованої заробітної плати, так і відповідно сплату єдиного соціального внеску. Розглядалось питання запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій.

Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр».

Начальник відділу контрольно-перевірочної роботи
управління Пенсійного фонду України