Майбутнє – за легальну зайнятість!

04.08.2016 працівниками управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві проведено з вихованцями дитячо – юнацького клубу «Олександрія» квест – гру на тему: «Ми за легальну зайнятість».

В ході гри дітям, в ігровій формі, роз’яснено, що таке заробітна плата та її вплив на життя кожної людини. Всі діти мали змогу заробити ігрові гроші,  які вони отримали попрацювавши над завданнями з різних професій:  вчитель, будівельник, повар, співак, хореограф та космонавт.  Із зібраних коштів діти в ролі бухгалтерів вираховували податок.

По завершенню квест-гри діти обміняли зароблені гроші на солодощі, отримали буклети та прийняли участь у флеш-мобі.

Вихованці на практиці засвоїли отримані знання та переконалися в тому, що легальне працевлаштування та достойна винагорода за працю забезпечать щасливе життя кожної людини. Виховуючи в дітях законослухняність із перших кроків ми закладаємо міцний фундамент не лише в їхньому житті, а й в майбутньому усієї країни.

Мета заходу була досягнута, адже  прагнення до легальної зайнятості варто закладати із самого дитинства, щоб надалі кожен із дітей, якою б професією не оволодів, відносився до легального працевлаштування як до свого громадянського обов’язку.

Заступник начальника
відділу платежів до