Дата :
2016-07-27

1. Загальна інформація про регуляторний акт:

Рішення  виконавчого комітету  міської ради від 24 травня 2016 року №231 «Про організацію та управління рухом міського пасажирського транспорту»

2. Виконавець заходів з відстеження:

Відділ промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку управління економіки Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акту:

Зважаючи та те, що транспортні підприємства організовують  графік руху громадського транспорту таким чином, щоб  отримати максимальну виручку при збільшенні інтервалів, а мешканці міста зацікавлені менше  часу  витрачати на  очікування громадського транспорту, виникає ситуація, коли замовник перевезень – виконавчий комітет міської ради, в  межах  та  у  спосіб, передбачений чинним  законодавством, повинен  обирати оптимальні управлінські рішення, враховуючи принципи пріоритетності та узгодженості інтересів, тощо, а  також  внутрішні та  зовнішні  чинники, що впливають на пасажирські перевезення.

На  теперішній  час диспетчеризація  міських перевезень здійснюється власними силами  перевізників, внаслідок  чого виникають нарікання  від  мешканців  міста. Без регулювання  даної  ситуації  позитивних змін  в  управлінні  транспортом не відбудеться.

Єдиним  варіантом  вирішення  даного питання  є  створення  єдиної міської системи  диспетчеризації, для чого - визначити Порядок проведення конкурсу з визначення  виконавця по впровадженню єдиної міської системи диспетчеризації з використанням супутникової системи навігації руху пасажирського транспорту загального користування,  розроблений на виконання Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

Метою здійснення конкурсного відбору суб’єктів господарювання виконавців послуг з впровадження єдиної міської системи диспетчеризації з використанням супутникової системи навігації руху пасажирського транспорту загального користування є реалізація основних напрямів Концепції розвитку пасажирського транспорту міста Білої Церкви на 2016-2020 роки, створення системи GPS-моніторингу транспорту загального користування, отримання достовірної інформації про роботу пасажирських перевізників, покращення якості пасажирських перевезень.

4. Строк виконання заходів з відстеження:

з 01.07.2016р. по  25.07.2016 р.

5. Тип відстеження:

базове.

6. Метод  одержання результатів  відстеження:

Для одержання результатів відстеження використовувався статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних:

При відстеженні результативності використовувались статистичні дані, а саме:

- показники фінансово-господарської діяльності підприємств-перевізників КП БМР «Тролейбусне управління», ПАТ Білоцерківський автобусний парк», ПП «Валоїс», ПП «К-А-Н», МПП «Діліжанс;

- дані Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

Показники

І півріччя 2015 року

І півріччя 2016 року

І півріччя 2017 року (прогноз)

Якісні показники

1.

Поліпшення чи погіршення якості надання послуг пасажирським автомобільним транспортом загального користування (кількість скарг та  пропозицій щодо внесення  змін до  схем руху  автобусних  маршрутів);

2.

Задоволення попиту населення на якісні та безпечні перевезення.

82%

87%

100%

Кількісні показники

4.

Зростання чи зменшення кількості порушень перевізниками положень нормативно-правових актів при здійсненні пасажирських перевезень автомобільним транспортом, які виявлятимуть компетентні органи

5.

Кількість рухомого складу, що  обладнана засобами супутникової  системи навігації  руху пасажирського транспорту  загального користування.

100%

В.о. міського голови                                                                            Б.М. Смуток