Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта

Дата :
2016-07-27

Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта  «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчий комітет, та Порядку відшкодування цих витрат»

1.      Вид та назва регуляторного акта:

Рішення Білоцерківської міської ради  від 12 квітня 2012 року № 548-24-VI  «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчий комітет, та Порядку відшкодування цих витрат».

2.      Назва виконавця заходів з обстеження:

Організаційний відділ Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

- упорядкування роботи Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету з забезпечення запитувачів публічною інформацією.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

з01.07.2016 р. до 29.07.2016 р.

5. Тип відстеження – ПЕРІОДИЧНЕ

6. Метод одержання результатів відстеження результативності:

Методом відстеження результатів є аналіз статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких проводитиметься відстеження результативності, а також способи одержання даних:

Фактичні дані звернень суб’єктів господарювання та громадян, які звернулися до виконавчого комітету та структурних підрозділів Білоцерківської міської ради щодо отримання документів, що містять публічну інформацію, обсягом більше 10 сторінок.

8.      Кількісні та якісні значення показників результативності акта

2013 рік

2014 рік

2015 рік

2016 рік

(I півріччя)

1

Кількість осіб, що звернулися до виконавчого комітету та структурних підрозділів Білоцер- ківської міської ради щодо отримання документів, що містять публічну інформацію, обсягом більше 10 сторінок (осіб)

5

3

2

Кількість запитувачів, які відмовились здійснювати оплату рахунку для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (осіб)

2

3

Сума коштів, отриманих за надані послуги за копіювання (друк) документів, що містять публічну інформацію, (грн.)

0

89,85

48,40

56,98

9.      Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновки та рекомендації).

Прийняття даного регуляторного акту дає можливість забезпечити відшкодування витрат Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету за копіювання (друк) документів, що містять публічну інформацію, понад 10 сторінок.

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін чи доповнень.

Періодичне відстеження зроблено на підставі даних організаційного відділу міської ради (дані загального відділу відсутні)

В.о. міського голови                                                                                Б.М. Смуток