Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує

Дата :
2016-07-27

Верховна рада  України прийняла Закон України  за  № 1369-VIII « Про внесення  змін  до деяких законів України щодо посилення соціального захисту  осіб, які доглядають за дітьми- інвалідами та інвалідами І групи».

Закон спрямований на посилення державної підтримки сімей, де виховуються діти-інваліди підгрупи А. Згідно закону одному з батьків, прийомних батьків, батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу, усиновителів, опікунів, піклувальників призначається надбавка на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А незалежно від факту роботи, навчання, служби.

Цей Закон набирає чинностi з 1 сiчня 2017 року.

Усім  отримувачам  державної   допомоги, де виховуються  діти-інваліди підгрупи А необхідно звернутися  до «єдиної приймальні громадян» управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, розташованої за адресою: м. Біла Церква, пров. Ковальський,буд.1, телефони для довідок: 39-05-13; 5-33-25.

Управління соціального захисту  населення
Білоцерківської міської ради