Відкрий волонтера в собі

Товариство Червоного Хреста України діє з квітня 1918 року та завжди мало на меті привернення уваги суспільства до проблем найбільш незахищених верст населення та поліпшення умов їх життя шляхом надання адресної матеріальної та гуманітарної допомоги.

Вже більше 50 років працює і Білоцерківська міська організація Товариства Червоного Хреста України, до якої щоденно звертаються та отримують допомогу люди вкрай тяжких життєвих ситуацій. Працівники управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області вже більше 15 років також є членами Товариства і завжди намагаються надати посильну допомогу.

21 липня 2016 року голова профспілкової організації управління Маландій Т.Г. та член профспілки Андронова С. Б. передали від працівників управління благодійну фінансову допомогу та подякували всім тим, хто працює та займається волонтерською роботою за допомогу самотнім людям, громадянам похилого віку, інвалідам, ветеранам війни, дітям із неблагополучних сімей, хворим а самовіддану працю, добрі руки та серця.

Голова профспілки
Маландій Тетяна