В місті Біла Церква систематично відбуваються навчання по цивільному захисту

|  21. 07. 2016

Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради постійно проводяться навчання  по цивільному захисту посадових осіб місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання комунальної власності та інших підприємств, установ і організацій міста; здійснюється підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

Зокрема, 20 липня  відбулося чергове штабне об’єктове навчання на території цеху водоочисних споруд ТОВ «Білоцерківвода» на тему: «Робота спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту підприємства по організації заходів при загрозі та виникненні надзвичайних ситуації».

Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради було надано методичну допомогу у проведенні даного навчання на підприємстві.

Основною метою цього заходу було відпрацювання практичних навичок безпечної ліквідації наслідків можливих аварій. Подібні тренування проводяться один раз на квартал.

«На нашому підприємстві для очистки води використовується перманганат натрію. Але в звязку із виникненням надзвичайних ситуацій в країні (прикладом може слугувати ситуація в місті Ізмаїл) у нас зберігаються  запаси хлору. Так як хлор є дуже небезпечна хімічна речовина, ми проводимо такі навчання з працівниками підприємства», -  зазначила директор та  керівник цивільного захисту ТОВ «Білоцерківвода» Ольга Бабій.

В ході навчально-тренувального заходу працівники ТОВ  «Білоцерківвода», у взаємодії із управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, в умовах, наближених до реальних та в короткі терміни  ліквідували наслідки викиду хлору в атмосферу.

В заході взяли участь заступник директора департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації В.Оглобля, начальник Білоцерківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області В.Юрченко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Ю.Кузнєцов.