Україна – єдина країна

|  21. 07. 2016

22 липня 2016 року  місто Попасна Луганської області буде відзначати другу річницю звільнення міста від незаконних збройних формувань.

Саме завдяки допомозі місцевих жителів і стійкості Збройних Сил,  Національної гвардії України та інших силових підрозділів було звільнено місто від бойовиків. Україна повернула мир і лад на скалічені вулиці та площі Попасної, у височінь здійнялися сотні синьо-жовтих прапорів.

Це день повернення спокою та безпеки в життя десятків тисяч наших співгромадян. Ворожим планам не судилося здійснитись .Ця дата – важлива подія в сучасній історії України, яка підтверджує міцність, мужність і незламність українського народу.

Український народ єдиний. Білоцерківці пишаються патріотизмом та стійкості українських військових та  мешканців міста Попасна, які зуміли протистояти лиху.

Разом з тим, країна пам'ятає кожного воїна, який віддав за неї найцінніше – своє життя. Честь їм і слава!

Біла Церква поєдналася із м. Попасна Луганської області. Між нашими містами підписано меморандум «Про партнерство та співпрацю міжуправління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області та відділом освіти, молоді та спорту Попаснянської райдержадміністрації». В листопаді 2015 року відбувся дружній візит в місто Біла Церква делегації освітян Попаснянського району. Педагоги  обмінялися досвідом та відвідали  навчальні заклади нашого міста.

Наші міста продовжують співпрацювати.

Ми вітаємо жителів Попасної з цією важливою подією і сподіваємося, що найближчим часом на всій  території нашої держави запанує мир, злагода та спокій.

Міський голова                                              Геннадій Дикий