V Обласна Літня Спартакіада працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

09 липня 2016 року на стадіоні в м. Бориспіль відбулася  У Обласна Літня Спартакіада працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, в якій взяло участь 26 команд – представники територіальних управлінь та апарату головного управління. Кожна команда мала власну форму, відповідні назви і спортивні гасла.

Змагання проходили з бігу та естафети на короткі дистанції для жінок 60 м, для чоловіків – 100 м, стрибки в довжину, силові вправи ( підтягування на перекладині, віджимання, підняття гирі та перетягування канату.)

Управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області представляла  команда «Росичі», девіз команди – «Тільки вперед і тільки разом», капітан команди - Бурімька О.П

Наша команда зайняла 2 місце серед команд області.

Серед учасників по кожному виду окремо:

1 сходинка: в естафеті чоловіча команда - Компанець А.О., Малюк В.В., Синебок І.С., Фернандо Р.М., на дистанціі 100 м – Фернандо Р.М.

2 місце: у підтягуванні на перекладині зайняв Компанець А.О.

3 місце: у стрибках – Фернандо Р.М., у перетягуванні канату команда управління - Компанець А.О., Синебок І.С., Костенко М.В., Слесаренко Я.І., Трунькова О.В.

Наші досягнення ще раз підтверджують, що працівники управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області вміють не тільки професійно працювати, а й організовано відпочивати, віддаючи перевагу здоровому способу життя.

Вітаємо з перемогою всіх працівників управління і бажаємо нових звершень, як в спорті так і в роботі!

Голова профспілки
Маландій Т.Г.