Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення на виїзних прийомах

30 червня 2016  року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбувся виїзний прийом громадян у Громадській організації «Асоціація пенсіонерів».

Спеціалісти управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області ознайомили присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України, механізмом нарахування та перерахунку пенсійних виплат. Була надана інформація стосовно запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Розглянулось питання щодо реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України та переваг отримання призначених виплат через банківські установи  Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Присутнім надані відповідні інформаційні матеріали.

І.В.Рябушко
начальник відділу з питань призначення
перерахунку та виплати пенсій №1