Дата :
2016-06-23

м. Біла Церква                                                                                                 22 червня 2016 року
велика зала                                                                                                    Початок: 16:00 год.

Присутні: голови постійних депутатських комісій міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, радники міського голови, начальники управлінь і відділів міської ради та її виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств, представники інших організацій та установ міста, засоби масової інформації ( в кількості  55  осіб).

Порядок денний:

1. Обговорення проекту рішення Білоцерківської міської ради  «Про затвердження Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель».

Слухали:

Антонюка М.А.: інформував щодо розробки проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель» відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 №501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів».

Метою рішення є забезпечення прозорості та відкритості закупівель, формування конкурентного середовища та запобігання проявам корупції і зловживання службовим становищем.

Підготовлений проект рішення пройшов процедури розгляду згідно діючого законодавства, а саме:

- рішенням Білоцерківської міської ради від 05 травня 2016 року № 137-10-VIІ  «Про внесення змін до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого рішенням міської ради від 25 грудня 2015 року № 11-03-VIІ» включено проект регуляторного акта «Про затвердження Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель»;

- повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта  «Про затвердження Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель» надруковано в газеті «Громадська думка» від 13.05.2016 року № 39-40;

-на офіційному веб-сайті міської ради та її виконавчих органів: www.dc-rada.gov.ua було оприлюднено повідомлення про оприлюднення, проект  рішення та аналіз впливу регуляторного акта 13 травня 2016 року.

З метою отримання зауважень та пропозицій проводиться нарада «Круглого столу» з обговорення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель».

Пропонується до обговорення порівняльна таблиця до оприлюдненої редакції проекту рішення з пропозиціями щодо змін та доповнень Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель.

Виступили:

Велігорська Т.О., Ходань С.О., Мельник Л.В., Третяк О.Г., Дорош Є.М., Яшан Н.П. надали пропозиції щодо змін та доповнень до проекту рішення (порівняльна таблиця з пропозиціями додається).

Антонюк М.А.: запропонував із врахуванням наданих пропозицій щодо змін та доповнень винести проект  рішення  на розгляд постійної комісії міської ради з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку  підприємництва, власності, комунального майна та приватизації з подальшим розглядом на сесії Білоцерківської міської ради.

Вирішили:

Винести проект рішення із врахуванням наданих пропозицій щодо змін та доповнень на розгляд постійної комісії міської ради з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації з подальшим розглядом на сесії Білоцерківської міської ради.

Головуючий                                                                                     М.А. Антонюк

Секретар                                                                                           О.О.Карпенко