Білоцерківська місцева прокуратура повідомляє

Дата :
2016-06-23

Понад 42 мільйона гривень хабарів вилучила прокуратура області у посадовців Київщини цього року

Цього року прокуратура Київської області задокументувала хабарі посадовим особам Київщини у розмірі 42,2 мільйона гривень. Про це на засіданні Координаційної ради з правоохоронними та контролюючими органами у Київській області повідомив прокурор Київської області Євген Бондаренко.

Повідомляється, що минулого року ця сума становила 7 мільйонів гривень.

“За 6 місяців поточного року сума хабарів, які ми задокументували разом із правоохоронними органами і за вказаними фактами вже є кримінальними провадженнями, сума хабарів сягнула 42,2 мільйона гривень. Протягом минулого року було задокументовано 7 мільйонів гривень. Я не хочу сказати, що в минулому році їх брали менше, але можу сказати, що робота у цьому напрямку дійсно активізована”, — повідомив Є.Бондаренко.

Також прокурор області зазначив, що у поточному році складено 20 протоколів щодо керівників органів місцевого самоврядування, голів сільських та селищних рад. 61 протокол щодо депутатів органів місцевого самоврядування та шість щодо правоохоронців, а також 10 щодо керівників освітніх закладів.