Надання роз’яснень на виїзних прийомах

30 травня 2016  року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбувся виїзний прийом громадян у Білоцерківському Будинку художньої творчості.

Спеціалісти управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області ознайомили присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України, механізмом нарахування та перерахунку пенсійних виплат. Було надано роз’яснення щодо реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України та переваг отримання призначених виплат через банківські установи. Розглядалось питання запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр».