Надання консультацій на виїзному прийомі

26 травня 2016 року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області проведено виїзний прийом громадян у первинній територіальній організації УТОС.

Головними спеціалістами відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 надані роз’яснення з питань перерахунку пенсій з 01.05.2016 р. в зв’язку з збільшенням прожитого мінімуму, умов призначення пенсії по втраті годувальника для інвалідів з дитинства відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», порядок проведення перерахунків для працюючих пенсіонерів.

Присутні були проінформовані про послуги веб-порталу Пенсійного Фонду України, запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, тощо. Їм також надані відповідні інформаційні матеріали.

І. О. Берлюта
головний спеціаліст відділу з питань
призначення, перерахунку та виплати пенсій №1