Затвердження Правил внутрішнього службового розпорядку управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області

25 травня 2016 року відбулися загальні збори колективу управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області, на яких було затверджено Правила внутрішнього службового розпорядку.

У документі, зокрема, наголошено на дотримання державними службовцями та іншими працівниками загальних правил етичної поведінки, зміцнення трудової та виконавської дисципліни, принципів професійності, принциповості та доброзичливості.

Були обговорені та затверджені основні обов’язки і права працівників, робочий час та час відпочинку, їх використання та відповідальність працівників за порушення трудової дисципліни.

Кожен працівник управління був також індивідуально ознайомлений із затвердженими правилами внутрішнього службового розпорядку під особистий підпис.

Н.Ю. Турек
головний спеціаліст відділу персоналу