Дата :
2016-05-25

Відповідно до  рішення  виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 24 травня 2016 року № 231 «Про  організацію та  управління  рухом  міського пасажирського транспорту»  оголошується Конкурс по  відбору  суб`єкта господарювання  виконавця  послуг  з  впровадження  єдиної  міської  системи  диспетчеризації  з  використанням  супутникової  системи  навігації  руху  пасажирського  транспорту  загального користування.

Організатором  конкурсу  є  виконавчий  комітет Білоцерківської міської ради.

Об’єктом конкурсу – є послуга із запровадження системи диспетчеризації, виконання функції оператора цієї системи та інформаційного доступу до неї, що дозволить забезпечити організацію та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування.

Умови конкурсу визначені рішенням виконавчого комітету  міської ради від 24 травня 2016 року № 231 «Про  організацію та  управління  рухом  міського пасажирського транспорту», із змістом  якого можна  ознайомитись на  офіційному  сайті Білоцерківської міської ради: http://bc-rada.gov.ua/

Конкурсна пропозиція  повинна містити:

- анкету претендента за формою визначеною в Додатку 2 до Порядку вищезазначеного рішення.

Прийом документів  на  конкурс буде  здійснюватись до 15-00 год. 14 червня 2016 року    відділом  промисловості, енергетики,транспорту  та  зв`язку управління  економіки  міської  ради -  кім.8,  вул.Я.Мудрого, 15., м. Біла Церква, Київської обл., 09100.

Конкурс відбудеться  15 червня 2016 року о 10-00 у малій  залі  виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за  адресою: вул.Я.Мудрого 15, м. Біла Церква, Київської обл., 09100.

Довідки  з  питань проведення  конкурсу  можна  отримати за телефоном :  (04563)9-28-62 у відділі  промисловості, енергетики,транспорту  та  зв`язку управління  економіки  міської  ради,  ел. адреса:  [email protected]

Заступник міського  голови                                                               В.В.Гнатюк