71-ша річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 06.05.2016 начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В. Г. Фатхутдінов та начальник управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві В. І. Дебольська  привітали зі святом інваліда І групи Великої Вітчизняної війни, кавалера ордену «За бойові заслуги» та 4 медалей « За відвагу »    В. П. Бабича.

Василь Петрович поділився своїми спогадами про Другу світову війну, про ті події, за які він отримав свої заслужені нагороди, побажав молоді світлої долі та скорішого закінчення АТО.

В. Г. Фатхутдінов з колегами побажав ветерану міцного здоров'я, довгих років життя, добра, миру та невичерпної віри в світле майбутнє нашої країни.

Н.Ю. Турек
головний спеціаліст відділу персоналу