Управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві інформує про випадки шахрайства.

Територіальні органи Пенсійного фонду України, зокрема у місті Білій Церкві, виконують свої функціональні обов’язки та покладені на нього завдання у відповідності до діючого законодавства України на безоплатній основі.

Почастішали випадки вчинення неправомірних дій невідомих громадян по відношенню до пенсіонерів, які перебувають на обліку в управлінні ПФУ у місті Білій Церкві та інших категорій осіб, щодо пропонування останнім посприяти у вирішенні питань, пов’язаних з пенсійним забезпеченням за умови здійснення за такі послуги оплати у певних розмірах або отримання винагороди за надані послуги. Зазначені несвідомі громадяни, як правило, представляються співробітниками органів Пенсійного фонду України, що не відповідає дійсності.

Статтею 190 Кримінального кодексу України передбачено обсяг відповідальності за вчинення аналогічного характеру протиправних діянь, які можливо кваліфікувати як шахрайські дії.

Враховуючи викладене вище, пропонуємо звертатися за відповідними послугами лише до територіальних органів Пенсійного фонду України. Застерігаємо Вас від прийняття пропозицій від сторонніх осіб, які пропонують свої послуги щодо покращення вашого пенсійного забезпечення за умовами здійснення оплати в певному розмірі, а в разі надходження такої пропозиції максимально більше отримати інформацію про таких громадян та звертатися до правоохоронних органів.

В.о. начальника юридичного відділу
УПФУ у місті Білій Церкві