Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення на виїзних прийомах

27 та 29 квітня 2016 року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області проведені виїзні прийоми громадян у Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Білоцерківський медколедж», Білоцерківській міській раді Організації ветеранів України та Білоцерківській громадській організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля.

Спеціалісти управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області ознайомили присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України, механізмом перерахунку пенсійних виплат, особливу увагу звернули на залежність розміру пенсії від тривалості страхового стажу. Також надані роз’яснення щодо реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України та переваг отримання призначених виплат через банківські установи.

Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Присутнім надані відповідні інформаційні матеріали.

Н.Ю. Турек
головний спеціаліст відділу персоналу