Низький уклін Вам - ветерани Другої Світової війни

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Для українців, як і для всіх інших народів, Друга Світова війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє.
Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.
Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. Стійкість, патріотизм, самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – справжній приклад високого героїзму.
Ми, біло церківці, завжди з великою повагою і шаною ставимося до своїх земляків – ветеранів, які ризикували своїм життям і здоров'ям  заради  світлого майбутнього країни та рідного міста.  Оптимізм, працьовитість та життєвий досвід наших ветеранів - приклад для молоді.
Низькій уклін Вам, ветерани, за  героїзм і мужність і бажаємо Вам ще на довгі роки миру і затишку в родині, святкового настрою і міцного здоров'я!

Керівництво управління
Пенсійного фонду України