Про проведення контрольно-перевірочної роботи управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області

Відділом контрольно - перевірочної роботи за 2015 рік проведено 1241 перевірочних заходів, в т.ч. 1152 перевірки документів для призначення пенсій, 27 перевірок банківських установ, 14 перевірок поштових відділень, 48 перевірок за письмовими заявами юридичних та фізичних осіб.

В ході перевірок встановлено 120 випадків порушень чинного законодавства. Основними видами порушень є неподання у встановлені терміни обв»язкової звітності, помилки у звітності персоніфікованого обліку (помилки у реєстраційному номері облікової картки платників податків, зміни в ПІБ), порушення Інструкції про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв’язку, помилки у документах виданими об»єктами господарювання фізичним особам для призначення пенсій.

За вказаний період видано 7 приписів про усунення порушень, на 1 посадову особу накладено адміністративний штраф на загальну суму 510,00 грн., накладено 7 фінансових санкцій на суму 1360,00 грн.

В.о. начальника відділу контрольно-перевірочної роботи
управління Пенсійного фонду України у
місті Білій Церкві Київської області                                                                                                        А.М. Ракова