Чисте подвір’я – чисте довкілля

«Білій Церкві – нашу турботу!» під таким гаслом 08 квітня 2016 року працівники управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області в рамках двомісячника санітарної очистки, озеленення і благоустрою Білої Церкви провели чергову акцію по впорядкуванню території, щоб зробити улюблене місто ще більш привабливішим як для містян,  так і для гостей.

День видавися гарним: ясна погода, весняний вітерець і тепло сприяли загальному настрою учасників суботника, кожний відчував важливість своєї праці, особливо, коли поруч з тобою трудилися колеги

Завдяки злагодженій роботі, від сухого листя, гілок, бруду і сміття, яке назбиралося за зиму (серед якого особливо неприємно було бачити недопалки, бляшанки, папірці, поліетилен – результат людської недбалості), було прибрано понад 1,0 тис. кв. м. зеленої зони, тротуарів, дороги та придорожньої смуги від перехрестя вулиць Щорса і Фастівської до адміністративної будівлі, де розташоване управління.

В екологічному заході, який традиційно проводиться управлінням два рази на рік, восени і навесні, взяли участь 56 осіб з числа державних службовців та службовців структурних підрозділів управління. Територія, яку впорядкували, тепер сяє чистотою і свіжістю, від чого зразу піднімається настрій.