Працюємо над залученням інвестицій

|  30. 03. 2016

В м.Біла Церква з робочим візитом перебувала делегація з Китаю, яка представляла інвестиційні фонди країни .

В ході зустрічі із міським головою Геннадієм Диким китайські бізнесмени були ознайомлені із історією міста, його становленням як промислового центру в 70-80х роках минулого століття. Геннадій Дикий поінформував про сучасний стан  підприємницької сфери та можливості, які відкриває Біла Церква для інвесторів.

«Біла Церква, без сумнівів, є інвестиційно привабливим містом. Воно географічно вигідно розташоване, має багато засобів комунікації, а саме головне  - людський потенціал, адже в місті проживають тисячі висококваліфіковах  спеціалістів, які, нажаль, не можуть  на сьогодні застосувати свої знання безпосередньо тут. Нашим завданням є створити такі умови, щоб білоцерківці мали можливість працювали в усіх сферах життєдіяльності міста і розвивати його. Крім того, Біла Церква туристично привабливе місто, бо має найбільший в Європі дендропарк «Олександрія». Також ми маємо над чим працювати в сфері енергозбереження та ін. Ми шукаємо партнерів для спільної взаємовигідної співпраці. Ми будемо раді бачити вас партнеарми», - наголосив міський голова Геннадій Дикий.

В ході візиту представники делегації з Китаю побували на ряді підприємств міста та ін.

Китайські партнери зацікавлені в спільних проектах у таких сферах, як машинобудування, сільське господарство, інфраструктурне будівництво, біоенергетика, розвиток туристичної сфери та ін.

«Багато китайських корпорацій зацікавлені в інвестиційних проектах. Ми шукаємо партнерів. Можливо індустріальний парк Білої Церкви стане початком  нашої співпраці, яка переросте і в інші напрямки», - зазначив голова делегації  Хуанг Шанчун.