Діяльність громадської організації «Українці Сходу»

|  28. 03. 2016

Більш як два  роки тому, через окупацію частини території нашої держави, Україна вперше за роки незалежності зіткнулася з проблемою вимушених переселенців.. Це люди, які залишивши власні домівки  і змушені шукати тимчасового притулку, налагоджувати побут, вирішувати проблеми із працевлаштуванням та ін.
Не стала осторонь цієї проблеми і Біла Церква. Місто прийняло переселенців із тимчасово окупованих територій східних областей. Зараз на обліку в міських та районних  органах соцзахисту зареєстровано 3900 осіб.  Всі вони потребують допомоги та поради. Щоб  об’єднати цю категорію людей та сприяти їм у вирішенні питань, була створена громадська організація «Українці Сходу», яку очолює Володимир Лиманський.
Метою діяльності організації є:
-соціальна підтримка внутрішньо переміщених сімей з дітьми;
-координаційна допомога в розселенні, працевлаштуванні, гуманітарна та правова допомога, медичний і соціальний супровід;
- недопущення порушення прав і свобод малозахищених соціальних версвт;
- робота з регіональними та міжнародними волонтерськими організаціями, з метою участі у проектах та соціальних акціях, тощо.
Під час зустрічі із представниками міських ЗМІ Володимир Лиманський розповів про організацію: «Наша громадська організація – це об’єднання вимушених переселенців Донецької та Луганської областей, які хочуть пов’язати свою долю з Білою Церквою.  Діяльність організації спрямована на активну участь у сприянні вирішення проблем вимушених переселенців в політичних та громадських колах.  Ми віримо, що об’єднання зусиль держави, політичних і громадських організацій, благодійних і гуманітарних фондів, бізнесу і простих громадян України зможе допомогти людям, які опинилися в складній життєвій ситуації. Ми готові до співпраці у всіх можливих форматах з волонтерами та соціально відповідальним  бізнесом, приймати будь-яку допомогу в адресу переміщених і постраждали осіб».
Громадська організація «Українці Сходу» знаходиться за адресою: м.Біла Церква, вул..Л.Курбаса, 3а. Контактний тел..(096)366-08-03; (050)348-92-05.