Пенсійники Білой Церкви – учасники традиційного весняного Ярмарку вакансій та професій

16 березня 2016 року управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області взяло участь у весняному Ярмарку вакансій та професій, який проводився Білоцерківським міськрайонним центром зайнятості. Протягом дня в холі Центру було особливо гамірно та людно, адже проведення таких заходів є важливим чинником у вирішенні питань стабілізації ситуації на ринку праці, зменшення безробіття. Учасники заходу мали можливість ознайомитися з послугами державної служби зайнятості та отримати консультації спеціалістів, направлених роботодавцями.

На ярмарку були представлені вакансії як за робітничими професіями так і для вчителів, соціальних педагогів, бухгалтерів, державних службовців та інших.

Представником управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві, головним спеціалістом відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Маландій Т.Г., було надао всім бажаючим інформацію про вакансії, що є в управлінні, рівень оплати праці, умови праці та відпочинку. Більше ніж 30 особам, які зацікавились запропонованими вакансіями, відкритими в управлінні, було запропоновано подати свої резюме та пакет документів для участі в конкурсі.

Традиційно, по завершенню Ярмарку, були підведені підсумки, висловлені побажання та пропозиції щодо подальшого проведення заходу.

На даний час, до відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи звернулося 4 осіб з відповідною освітою, кваліфікацією і саме головне - бажанням працювати, яким було запропоновано взяти участь у найближчому конкурсі на зайняття вакантних посад державних службовців в управлінні Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві.

Т.Г. Маландій, головний спеціаліст відділу персоналу
та організаційно-інформаційної роботи