Горбено Яна Олесандрівна

Горбено Яна Олесандрівна (в дівоцтві Олексієнко) народилася 22 вересня 1987 року в селі Храпачі, Білоцерківського району, Київської області.
У 1994 році я вступила до першого класу початкової середньої школи №15 м. Біла Церква. В 2000 році перевелась до школи №6, яку і закінчила в 2002 році. В 2002 вступила до Білоцерківського педагогічного коледжу на спеціальність: Початкове навчання. Вчитель початкових класів англійської мови. В 2006 році отримала диплом молодшого спеціаліста. З 2006 по 2009 рік студентка заочної форми навчання Державного вищого навчального закладу «Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання». З 2009 - 2011 рік на заочній формі навчання закінчила «Білоцерківський гуманітарно - педагогічний коледж» за спеціальністю «Соціальна педагогіка», здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста. З 2009 по 2010 рік закінчила на заочній формі навчання Державний вищий навчальний заклад «Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Управління навчальними закладами» та здобула кваліфікацію магістра управління навчальними закладами.
З 2006 по 2012 рік працювала на посаді вихователя в Центрі соціально - психологічної реабілітації дітей «Злагода». З 2012 до сьогодні працюю на посаді фахівця із соціальної роботи Білоцерківського міського центру.