Пенсійники Білої Церкві турбуються про майбутні кадри

1 січня 2016 року в управлінні Пенсійного Фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбулися зустрічі зі студентами, які навчаються у вищих навчальних закладах за направленнями головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

На даний час троє студентів з нашого міста здобувають повну вищу освіту в Національному авіаційному університеті. З шести  випускників 2014-2015 року три особи продовжують навчання в інших вишах, серед яких -  Інститут «Вища школа державного управління» Національної академії державного управління при Президентові України, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди; дві особи працюють в органах Пенсійного фонду України, 1 особа приступила до роботи в іншому державному органі.

Такі зустрічі, проходять двічі на рік, у канікулярний період, і допомагають тримати тісний зв'язок з майбутніми кадрами. Адже ознайомлення студентської молоді з умовами праці, вимогами сучасності до кваліфікації працівників, їх вмінь і навиків, проходження в управлінні виробничої і переддипломної практики, надають можливість ближче ознайомитися зі своєю майбутньою професією, набути практичний досвід і краще усвідомити ту відповідальність, яка очікує молодих спеціалістів у самостійному житті.

Під час зимових зустрічей увага студентів зверталася на їх рівень навчання, громадську діяльність, подальші плани щодо проходження виробничої та переддипломної практики, працевлаштування, тощо.

О.В. Кісіна, начальник відділу персоналу
та організаційно-інформаційної роботи