Депутатські фракції Білоцерківської міської ради

І. Депутатська фракція  Білоцерківської міської організації Політичної партії «Об'єднання «Самопоміч»: 

 

1.

Наконечний Сергій Павлович – голова фракції

2.

Гончаренко  Юрій Анатолійович

3.

Дашкевич Микола Володимирович

4.

Ковальова Вікторія Леонідівна

5.

Корнійчук Віталій Леонідович

6.

Лєонов  Андрій Савінович

7.

Поліщук Дмитро Андрійович

8.

Русс Олександр Миколайович

9.

Шевченко Олена Олексіївна

 


 

ІІ. Депутатська фракція  Білоцерківської міської організації  політичної партії  «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» 

 

1.

Беркут Сергій Григорович – голова фракції

2.

Денисенко Ігор Олександрович

3.

Колосенко Микола Павлович

4.

Коробчук  Володимир Васильович

5.

Петрик  Юрій Федорович

 


 

ІІІ. Депутатська фракція  територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в місті Біла Церква Київської області

 

1.

Гламазда Володимир Михайлович – голова фракції

2.

Король  Андрій Петрович

 


 

IV. Депутатська фракція  Білоцерківської міської організації політичної партії «Українське об’єднання  патріотів –УКРОП»

 

1.

Мартинюк Сергій Іванович - голова фракції

2.

Бабенко Володимир Миколайович

3.

Бабенко  Олександр Миколайович

 


 

V. Депутатська фракція  Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання  «Свобода»

 

1.

Панасов Володимир Олексійович - голова фракції

2.

Олійник Таїсія Іванівна

3.

Оселедько Юрій Павлович

4.

Кошель Вадим Олегович

5.

Підопригора Віталій Володимирович

 6.

Шевченко Василь Миколайович

 


 

VІ. Депутатська фракція Білоцерківської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

1.

Музальов Олег Олександрович – голова фракції

2.

Балас Юрій Миколайович

3.

Даліба Олександр Анатолійович

4.

Кошляк Юрій Миколайович

5.

Джегур Геннадій Васильович

6.

Тищенко Андрій Сергійович


 

VІІ. Депутатська фракція  Білоцерківської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка

 

1.

Гейло Ігор Вікторович – голова фракції

2.

Вовкотруб Володимир Григорович

3.

Мазуревич Дмитро Володимирович

4.

Підпалий Сергій Миколайович

 


VIII. Депутатська фракція  Партії економічного відродження України

 

1. Савчук Василь Петрович  – голова фракції
2. Іщенко Павло Дмитрович
3. Ореховський Олександр Петрович
4. Сербин Тетяна Сергіївна

 


 

Депутатська група «ЗА СОБОРНУ БІЛУ ЦЕРКВУ»

 

1.

Гончар Анатолій Анатолійович - голова групи

2.

Тищенко Андрій Сергійович
3. Кошляк Юрій Миколайович

4.

Кошель Вадим Олегович
5. Оселедько Юрій Павлович
6. Олійник Таїсія Іванівна
7. Панасов Володимир Олексійович
8. Підопригора Віталій Володимирович
9. Савчук Василь Петрович
10. Ореховський Олександр Петрович
11. Сербин Тетяна Сергіївна
12. Гейло Ігор Вікторович
13. Мазуревич Дмитро Володимирович
14. Підпалий Сергій Миколайович
15. Вовкотруб Володимир Григорович
16. Бабенко Володимир Миколайович
17. Бабенко Олександр Миколайович
18. Іщенко Павло Дмитрович
19. Шевченко Василь Миколайович
20. Даліба Олександр Анатолійович